Zajmujemy się budowaniem domów. Robimy to jako generalny inwestor lub jako wykonawca powierzonego nam projektu. Mamy dziesięć lat doświadczenia i około 20-stu zbudowanych domów.

Nasze projekty są przemyślane pod względem dobrego miejsca dla rodziny. Nie budujemy więcej niż potrzeba do komfortowego życia domowników. Opieramy się o model domu przystępnego cenowo o powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 100m2Budujemy z myślą o dobrej ergonomii i trwałości oraz satysfakcji udanego projektu. Nasze domy wykańczamy do etapu „deweloperskiego” i w tym stanie wykończenia przekazujemy je na ręce przyszłych domowników.

Co oznacza dla nas stan wykończenia deweloperski ?

Jest to stan budynku zamknięty wykończony na zewnątrz całkowicie. Dom jest ocieplony, pokryty strukturą i pomalowany, Posiada dach pokryty dachówką z blachy z podbitką oraz rynnami. Są zamontowane okna, drzwi i brama garażowa, jeśli projekt określa budowę garażu.

Wewnątrz dom jest wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjną, elektryczną ( prąd, wi-fi, tv, alarm), gazową, jest zamontowany piec grzewczy, zamontowane ogrzewanie podłogowo-konwencjonalne. Ściany są pokryte tynkiem natryskowym, posadzka jest wylana. Otoczenie domu jest odpowiednio przygotowane do prac ogrodowych.

Dodatkowo: wykonujemy prace w zakresie odwodnienia budynku, wykonując systemy drenażu także z zbiornikami na deszczówkę. Montujemy instalacje oczyszczalni ekologicznych. Wykonujemy prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz wykonujemy elewacje elementów ścian z drewna, także tworzymy ogrodzenia tarasy i pergole z drewna.